Twoja mama kocha
Cię całym sercem?
Upewnij się,
że jest ono w dobrej kondycji.

3 5 8 3 1 6
Przebadanych serc
Konkurs

Osoby, które w ramach badań przeprowadzonych w mobilnym centrum badań kampanii „Ciśnienie na Życie” dowiedziały się, że stan ich zdrowia wymaga większej troski, zostały skierowane do Centrum Obniżania Wieku Serca. Oprócz dodatkowej diagnostyki i porady w kierunku poprawy stanu zdrowia, osoby, które skorzystały z porad lekarzy Centrum Obniżania Wieku Serca dostały także możliwość wzięcia udziału w konkursie „Najmłodsze Serce”. Uczestnicy proszeni byli
o przesłanie kuponu konkursowego z pieczątką potwierdzającą wizytę kontrolną u lekarza oraz odpowiedzią na pytanie „W jaki sposób staram się obniżyć wiek mojego serca?”.  

 

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia! 

 

Kapituła konkursu „Najmłodsze Serce” przyznała wyróżnienia sześciu nadesłanym zgłoszeniom. Autorzy pięciu wyróżnionych prac otrzymali nagrody rzeczowe o wartości 600 zł. 

 

Wyróżnienia:

 

Bohdan Laskosz (Proszowice)

 

Maria Chmiel (Tarnobrzeg)

 

Tadeusz Rośniak (Bełchatów)

 

Janusz Cichocki (Mielec) Jan Olko (Tarnobrzeg) 

 

Autor zgłoszenia konkursowego, któremu kapituła przyznała najwyższe oceny otrzymał nagrodę główną: 5 000 zł.

 

Nagroda główna: Mariusz Kaźmierowski  (Warszawa) 

O nadciśnieniu tętniczym

O nadciśnieniu tętniczym

Regularna kontrola ciśnienia tętniczego stwarza możliwość wczesnego wykrycia i podjęcia odpowiedniego leczenia nadciśnienia tętniczego. Niewykryte bądź nieleczone nadciśnienie tętnicze zwiększa ryzyko wystąpienia zdarzeń sercowo-naczyniowych takich jak: zawał serca, udar mózgu, a także chorób nerek...

Czytaj więcej
Acard

Acard

Lek ACARD zawiera kwas acetylosalicylowy, który hamuje zlepianie się (agregację) płytek krwi. Lek przeznaczony jest do długotrwałego, profilaktycznego stosowania w chorobach, które grożą powstaniem zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych.

Czytaj więcej